Лого Ніко Трейдинг
Ласкаво просимо! | Реєстрація          
Рус   |   Укр
	
	
Оригінальність упаковки
З гордістю представляємо
Logo Mobil

Підписка на новини

Підпишись на розсилку і регулярно отримуй свіжі новини!

Підписатись
Посилання
Бюлетені безпеки
Бюлетені тех. даних
Mobil ServSM Lubricant Analysis
 

Відмінні особливості оригінальної упаковки продуктів Mobil

1. Як відрізнити оригінальну каністру Mobil 1?

Каністра Mobil 1 - сріблястого кольору з оригінальною формою ручки, на кришці не повинно бути слідів розтину. Колір кришки збігається з кольором етикетки (актуально для продуктів Mobil 1 FS x1 5W-40, Mobil 1 0W-40, Mobil 1 Fuel Economy 0W-30, Mobil 1 5W-50, Mobil 1™ ESP Formula 5W-30, Mobil 1 x1 5W-30). На фронтальній етикетці вказано обсяг каністри, назва продукту і в'язкість, розташовується об'ємний логотип Mobil 1 і збільшене зображення гоночного автомобіля McLaren-Honda, виняток - нове моторне масло для автомобілів з великим пробігом Mobil 1 FS x1 5W-40 і Mobil 1 Fuel Economy 0W- 30. На етикетці є вказівка, що продукт повністю синтетичний.

Етикетка на зворотному боці каністри подвійна і легко відклеюється, містить інформацію російською, англійською, українською та російською мовами. Друкований текст легко читається. Надає повну інформацію про продукт, відповідності вимогам і схвалення виробників. На етикетці присутня вказівка місця виробництва. Основні заводи з виробництва продукції марки Mobil для поставок в Україну перебувають в Фінляндії (м. Наанталі), Франції (м. Гравеншон) і Швеції (м. Уддевалла). В Україні та Росії продукти під брендом Mobil не виробляються. Внизу під етикеткою на фронтальній або зворотному боці каністри вказані код партії і дата розфасовки продукту.

Ознайомитися з параметрами оригінальних каністр Mobil 1 докладніше і подивитися відео Ви можете на перейшовши за посиланням.

2. Як відрізнити оригінальну каністру Mobil Super 3000?

Каністра Mobil Super 3000 - графітового кольору з оригінальною формою ручки, колір кришки збігається з кольором каністри, на кришці не повинно бути слідів розтину. На фронтальній етикетці вказано обсяг каністри, назва продукту і в'язкість, розташований логотип Mobil Super.

Етикетку перетинає лінія графітового кольору. Етикетка на зворотному боці каністри подвійна і легко відклеюється, містить порівняльну таблицю продуктів Mobil 1 і Mobil Super 3000, інформацію російською, англійською, українською та російською мовами. Друкований текст легко читається. Надає повну інформацію про продукт, відповідності вимогам і схвалення виробників. На етикетці присутня вказівка місця виробництва. Основні заводи з виробництва продукції марки Mobil для поставок в Україну перебувають в Фінляндії (м. Наанталі), Франції (м. Гравеншон) і Швеції (м. Уддевалла). В Україні та Росії продукти під брендом Mobil не виробляються. Внизу під етикеткою на фронтальній або зворотному боці каністри вказані код партії і дата розфасовки продукту.

Ознайомитися з параметрами оригінальних каністр Mobil Super 3000 докладніше і подивитися відео Ви можете на перейшовши за посиланням.

3. Як відрізнити оригінальну каністру Mobil Super 2000?

Каністра Mobil Super 2000 - графітового кольору з оригінальною формою ручки, колір кришки збігається з кольором каністри, на кришці не повинно бути слідів розтину. На фронтальній етикетці вказано обсяг каністри, назва продукту і в'язкість, розташований логотип Mobil Super. Етикетку перетинає синя лінія.

Етикетка на зворотному боці каністри подвійна і легко відклеюється, містить порівняльну таблицю продуктів Mobil 1, Mobil Super 3000 і Mobil Super 2000, інформацію російською, англійською, українською та російською мовами. Друкований текст легко читається. Надає повну інформацію про продукт, відповідності вимогам і схвалення виробників. На етикетці присутня вказівка місця виробництва. Основні заводи з виробництва продукції марки Mobil для поставок в Україну перебувають в Фінляндії (м. Наанталі), Франції (м. Гравеншон) і Швеції (м. Уддевалла). В Україні та Росії продукти під брендом Mobil не виробляються. Внизу під етикеткою на фронтальній або зворотному боці каністри вказані код партії і дата розфасовки продукту.

Ознайомитися з параметрами оригінальних каністр Mobil Super 3000 докладніше і подивитися відео Ви можете на перейшовши за посиланням.

4. Ризикую я, якщо буду використовувати неоригінальний продукт Mobil?

Гарантувати надійну захист Вашому двигуну можуть тільки оригінальні продукти Mobil.

Придбання продукції марки Mobil в Mobil 1 Центрі або рекомендованій роздрібній точці, у офіційного дистриб'ютора або в торгових точках, куди здійснює поставки офіційний дистриб'ютор, гарантує високу якість продукції. При покупці моторного масла Mobil Ви можете попросити Продавця надати Вам сертифікат, що підтверджує закупівлю товару через офіційного дистриб'ютора. Відвідайте сторінку "Де купити", щоб знайти адресу найближчого до Вас рекомендованого роздрібного магазину або Mobil 1 Центру, де Ви зможете купити оригінальні масла Mobil.

5. Де краще купувати оригінальні продукти Mobil?

Придбання продукції марки Mobil в Mobil 1 Центрі або рекомендованій роздрібній точці, у офіційного дистриб'ютора або в торгових точках, куди здійснює поставки офіційний дистриб'ютор, гарантує високу якість продукції. При покупці моторного масла Mobil Ви можете попросити Продавця надати Вам сертифікат, що підтверджує закупівлю товару через офіційного дистриб'ютора. Відвідайте сторінку "Де купити", щоб знайти адресу найближчого до Вас рекомендованого роздрібного магазину або Mobil 1 Центру, де Ви зможете купити оригінальні масла Mobil.

6. Як я можу бути впевнений, що купив оригінальний продукт Mobil?

Придбання продукції марки Mobil в Mobil 1 Центрі або рекомендованій роздрібній точці, у офіційного дистриб'ютора або в торгових точках, куди здійснює поставки офіційний дистриб'ютор, гарантує високу якість продукції. При покупці моторного масла Mobil Ви можете попросити Продавця надати Вам сертифікат, що підтверджує закупівлю товару через офіційного дистриб'ютора. Відвідайте сторінку "Де купити", щоб знайти адресу найближчого до Вас рекомендованого роздрібного магазину або Mobil 1 Центру, де Ви зможете купити оригінальні масла Mobil.

7. Коли на ринку з'являються нові продукти Mobil, як визначити, що я здобуваю саме оригінальний продукт?

Повна інформація про нові продукти Mobil, які виходять на ринок, відразу ж з'являється на сайті в розділі "Новини". Там же Ви можете ознайомитися з повними технічними характеристиками і вивчити збільшене зображення каністри.

8. Чи містить особливі ступеня захисту каністра Mobil?

Все каністри Mobil 1 і Mobil Super мають ряд відмінних рис, таких як колір каністри і кришки, форма каністри, зовнішній вигляд етикеток. Ознайомтеся з особливостями каністр і подивіться відео на даній сторінці.

9. Чи є ймовірність придбати контрафактний продукт у дистриб'ютора?

Всі продукти під брендом Mobil поширюються на території України через офіційних дистриб'юторів. Дистриб'ютори здійснюють закупівлі безпосередньо на заводах компанії ExxonMobil. В Україні та Росії продукти під брендом Mobil не виробляються. Офіційні дистриб'ютори гарантують високу якість продуктів Mobil.

10. Чи багато контрафактної продукції Mobil на ринку України?

Придбання продукції марки Mobil в Mobil 1 Центрі або рекомендованій роздрібній точці, у офіційного дистриб'ютора або в торгових точках, куди здійснює поставки офіційний дистриб'ютор, гарантує високу якість продукції. При покупці моторного масла Mobil Ви можете попросити Продавця надати Вам сертифікат, що підтверджує закупівлю товару через офіційного дистриб'ютора. Відвідайте сторінку "Де купити", щоб знайти адресу найближчого до Вас рекомендованого роздрібного магазину або Mobil 1 Центру, де Ви зможете купити оригінальні масла Mobil.

11. Якщо паралельний імпорт легалізують, збільшиться ймовірність появи на ринку більшої кількості контрафактної продукції. Як ExxonMobil буде з нею боротися?

Компанія ExxonMobil сприяє органам охорони правопорядку в боротьбі з контрафактною продукцією. Придбання продукції марки Mobil в Mobil 1 Центрі або рекомендованій роздрібній точці, у офіційного дистриб'ютора або в торгових точках, куди здійснює поставки офіційний дистриб'ютор, гарантує високу якість продукції. При покупці моторного масла Mobil Ви можете попросити Продавця надати Вам сертифікат, що підтверджує закупівлю товару через офіційного дистриб'ютора. Відвідайте сторінку "Де купити", щоб знайти адресу найближчого до Вас рекомендованого роздрібного магазину або Mobil 1 Центру, де Ви зможете купити оригінальні масла Mobil.

12. Чому ви не використовуєте голограми чи інші технології захисту на каністрах як це робить ваш конкурент, щоб виключити можливість появи підробок?

ExxonMobil постійно впроваджує нові технології захисту своїх продуктів. На даний момент існує кілька ступенів захисту, Ви можете ознайомитися з ними на даній сторінці сайті, а також подивитися відео-інструкцію з описом каністр Mobil 1 і Mobil Super.

13. Як купувати Mobil в інтернеті і не наштовхнутися на контрафакт?

Придбання продукції марки Mobil в Mobil 1 Центрі або рекомендованій роздрібній точці, у офіційного дистриб'ютора або в торгових точках, куди здійснює поставки офіційний дистриб'ютор, гарантує високу якість продукції. При покупці моторного масла Mobil Ви можете попросити Продавця надати Вам сертифікат, що підтверджує закупівлю товару через офіційного дистриб'ютора. Відвідайте сторінку "Де купити", щоб знайти адресу найближчого до Вас рекомендованого роздрібного магазину або Mobil 1 Центру, де Ви зможете купити оригінальні масла Mobil. Деякі офіційні дистриб'ютори, а також роздрібні точки мають свій онлайн-магазин, через які можна придбати продукцію Mobil.

14. Що робити, якщо я натрапив на підробку?

Ми наполегливо рекомендуємо нашим споживачам повідомляти про виявлені факти розповсюдження та продажу контрафактної продукції марки Mobil. Форму зворотнього зв'язку Ви можете знайти на даному сайті. Придбання продукції марки Mobil в Mobil 1 Центрі або рекомендованій роздрібній точці, у офіційного дистриб'ютора або в торгових точках, куди здійснює поставки офіційний дистриб'ютор, гарантує високу якість продукції. При покупці моторного масла Mobil Ви можете попросити Продавця надати Вам сертифікат, що підтверджує закупівлю товару через офіційного дистриб'ютора. Відвідайте сторінку "Де купити", щоб знайти адресу найближчого до Вас рекомендованого роздрібного магазину або Mobil 1 Центру, де Ви зможете купити оригінальні масла Mobil.

15. Де я можу вивчити оригінальні етикетки каністр Mobil?

Детальна інформація про характерні риси каністр Mobil представлена на даній сторінці сайту включає повний опис зовнішнього вигляду етикеток. Тут же Ви знайдете відео-інструкцію c особливостями каністр Mobil 1 і Mobil Super.

16. Чи є стерта маркування ознакою підробки?

Стерте маркування не є ознакою підробки товару. В процесі експлуатації або перевезення маркування може бути пошкоджена. Придбання продукції марки Mobil в Mobil 1 Центрі або рекомендованій роздрібній точці, у офіційного дистриб'ютора або в торгових точках, куди здійснює поставки офіційний дистриб'ютор, гарантує високу якість продукції. При покупці моторного масла Mobil Ви можете попросити Продавця надати Вам сертифікат, що підтверджує закупівлю товару через офіційного дистриб'ютора. Відвідайте сторінку "Де купити", щоб знайти адресу найближчого до Вас рекомендованого роздрібного магазину або Mobil 1 Центру, де Ви зможете купити оригінальні масла Mobil.

17. Чи можливо замінити в каністрі оригінальне масло на підробку?

Придбання продукції марки Mobil в Mobil 1 Центрі або рекомендованій роздрібній точці, у офіційного дистриб'ютора або в торгових точках, куди здійснює поставки офіційний дистриб'ютор, гарантує високу якість продукції. При покупці моторного масла Mobil Ви можете попросити Продавця надати Вам сертифікат, що підтверджує закупівлю товару через офіційного дистриб'ютора. Відвідайте сторінку "Де купити", щоб знайти адресу найближчого до Вас рекомендованого роздрібного магазину або Mobil 1 Центру, де Ви зможете купити оригінальні масла Mobil.


Пропонуємо Вам ознайомитися з додатковою інформацією про відмінні особливості оригінальних продуктів Mobil і подивитися на продукцію сумнівного походження.

Про компанію Продукція Новини Для бізнесу Де купити Довідкова Мультимедіа Контакти
Карта сайту
Група Компаній Група Компаній "НІКО"

oil@niko.ua

г. Киев
13-й километр Бориспольского шоссе
Мегаполис НИКО
+38 044 205-33-35
Лого Mobil 1 Mobil Delvac Mobil SHC

Забыли свой пароль? Пожалуйста, введите свою почту и мы отправим вам ссылку для создания нового пароля.

Вход